KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17232120
nr 1723 2120
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Komposition med hus och skog, Signerad. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 64x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2025
kl 18:03:44
9/9 01:02:14
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel